به سایت گروه اینترنتی سها خوش آمدید

با عضویت در گروه سها مطالب شاد و سرگرم کننده، عکس های جالب و دیدنی، مطالب خواندنی و علمی را از طریق ایمیل دریافت کنید. برای عضویت اینجا>>> عضویت در گروه سها در یاهو را کلیک کنید. اگر با روش عضویت آشنا نیستید توضیحات ستون سمت راست این صفحه را مطالعه نمایید
بعضی از مطالب ارسالی از طریق ایمیل به صورت تصادفی در سایت درج می شود. همچنین بعضی از مطالب درج شده در سایت از طریق ایمیل ارسال نگردیده است.

تغییر آدرس گروه اینترنتی سها در یاهو

آدرس گروه اینترنتی سها در یاهو به شرح زیر تغییر کرده است


به اطلاع همه اعضا و مشترکان گروه اینترنتی سها می رساند که از تاریخ 11 بهمن ماه 1390 آدرس گروه اینترنتی سها در یاهو به شرح زیر تغییر یافته و گروه قبلی حذف شده است! از همه اعضا قبلی گروه سها دعوت می شود به منظور دریافت ایمیل های جالب و جذاب گروه سها در گروه جدید در یاهو عضو شوند.


ضمنا به منظور استفاده مشترکان و اعضا جدید (که در گروه قبلی سها عضو نبوده اند) منتخب ایمیلهای ارسال شده قبلی به صورت مجموعه ایی بی نظیر، بسیار جالب و جذاب در آرشیو ایمیل ها قرار داده می شود. با عضویت در گروه سها به این مجموعه از ایمیل های ارسال شده قبلی گروه سها نیز دسترسی خواهید داشت.
ضمنا یادآور می شود گروه سها فقط از این طریق ایمیل های خود را برای اعضا ارسال می کند و خارج از این روش هیچ ایمیلی را ارسال نمی نمایند و سایر ایمیل های ارسال شده برای شماف خارج از گروه سها؛ ارتباطی با گروه سها ندارد.
لطفا تغییر آدرس گروه سها را به اعضای قبلی نیز اطلاع دهید.