به سایت گروه اینترنتی سها خوش آمدید

با عضویت در گروه سها مطالب شاد و سرگرم کننده، عکس های جالب و دیدنی، مطالب خواندنی و علمی را از طریق ایمیل دریافت کنید. برای عضویت اینجا>>> عضویت در گروه سها در یاهو را کلیک کنید. اگر با روش عضویت آشنا نیستید توضیحات ستون سمت راست این صفحه را مطالعه نمایید
بعضی از مطالب ارسالی از طریق ایمیل به صورت تصادفی در سایت درج می شود. همچنین بعضی از مطالب درج شده در سایت از طریق ایمیل ارسال نگردیده است.

راهنمای عضویت در گروه اینترنتی سها و دریافت مطالب از طریق ایمیل


نحوه و روش عضویت در گروه اینترنتی سها
اگر مایل هستید در صندوق پست الکترونیک (ایمیل) خود عکس، مطالب شاد و خواندنی، علمی و جذاب را دریافت کنید در گروه سها در یاهو عضو شوید. همه اعضا خانواده می توانند در گروه سها عضو شوند ایمیلهای گروه سها خانوادگی است و موازین اخلاقی در آنها رعایت می شود. ما پایبند اخلاق هستیم.

عضویت در گروه سها رایگان است.

شما به سادگی و با صرف حداکثر 2 دقیقه وقت و به یکی از دو روش زیر می توانید در گروه سها عضو شوید.

اگر در یاهو ایمیل داشته باشید به روش اول و اگر ایمیل شما غیر از ایمیل یاهو باشد به روش دوم که در ذیل می آید می توانید در گروه اینترنتی سها عضو شوید:الف) اگر در سایت یاهو ایمیل دارید:

روی لینک زیر کلیک کنید. با کلیک بر روی لینک زیر، شما به سایت یاهو هدایت خواهید شد و لازم است با آیدی یاهو (Yahoo! ID) خود وارد سایت یاهو شوید (Sign In):

بعد از ورود، به صفحه وب گروه اینترنتی سها هدایت خواهید شد (شکل زیر):

شکل فرم عضویت در گروه اینترنتی سها در سایت یاهو

بعد از ورود به این صفحه وب، کافی است حروف نشان داده شده را در محل مستطیلی شکل عینا" وارد کرده و روی آیکن Join کلیک کنید. (محل های 1 و 2 نشان داده شده در شکل فوق) اگر حروف و عبارت نشان داده شده را درست وارد کرده باشید پیغام عضویت شما ظاهر خواهد شد.

به این ترتیب شما به عضویت گروه اینترنتی سها در خواهید آمد.ب) اگر آدرس ایمیل شما غیر از یاهو است:

در این صورت آدرس ایمیل خودتان را در مستطیل زیر وارد کنید و روی لوگوی بنفش رنگ کلیک کنید:بعد از کلیک روی مربع بنفش رنگ به سایت یاهو منتقل خواهید شد و پیامی را مشاهده خواهید کرد. مضمون پیام این است که ایمیلی از طرف سایت یاهو برای شما ارسال شده است و شما باید با reply کردن این ایمیل، آن را تایید کنید.
بنابراین کافی است به ایمیل خودتان رفته و بعد از باز کردن ، فقط آن را reply کنید. لازم نیست چیزی در آن بنویسید.

به این ترتیب شما به عضویت گروه اینترنتی سها در آمده اید و ایمیلهای گروه را دریافت خواهید کرد.