به سایت گروه اینترنتی سها خوش آمدید

با عضویت در گروه سها مطالب شاد و سرگرم کننده، عکس های جالب و دیدنی، مطالب خواندنی و علمی را از طریق ایمیل دریافت کنید. برای عضویت اینجا>>> عضویت در گروه سها در یاهو را کلیک کنید. اگر با روش عضویت آشنا نیستید توضیحات ستون سمت راست این صفحه را مطالعه نمایید
بعضی از مطالب ارسالی از طریق ایمیل به صورت تصادفی در سایت درج می شود. همچنین بعضی از مطالب درج شده در سایت از طریق ایمیل ارسال نگردیده است.

تبلیغات در گروه اینترنتی سها

تبلیغات در دنیای کنونی و مخصوصا" در فضای مجازی سابیر و اینترنت پیچیدگی های خاص خود را دارد و کاملا واضح است که بدون درک علائق مخاطبین و این پیچیدگی ها ، تبلیغات نه تنها اثر مثبت بر حای نخواهد گذاشت بلکه ممکن است نتیجه معکوس نیز در پی داشته باشد!

گروه اینترنتی سها با درک کامل این موضوع، هیچ اعتقادی به روشهای تبلیغاتی که سایر گروه های اینترنتی به کار می برند ندارد، و حتی بعضی از این تبلیغات را مضر و در خلاف راستای اهداف تبلیغ دهنده می داند. از این رو گروه اینترنتی سها هرگز و به هیچ وجه ایمیل های صرفا تبلیغاتی برای مشترکین خود ارسال نمی کند چون معتقد است این ایمیلها اصولا و ذاتا" اسپم بوده و معمولا" توسط اکثر کاربران اسپم می شود و یا به وسیله آنها بازگشایی نشده و مطالعه نمی گردد. حتی ما معتقد هستیم ایمیلهایی که دارای بخش های مهم تبلیغی بوده و مطالب خاصی نیز برای کاربران و مشترکین این گونه ایمیلها دارد نیز کارایی نداشته و توسط کاربران توجه چندانی به این ایمیلها نمی شود!

گروه اینترنی سها با درک این موضوع و شناخت مخاطبان خود، صرفا" ایمیلهایی برای کاربران ارسال می کند که برای آنها جذاب بوده و به تجربه گروه سها را شناخته و می دانند که گروه سها هرگز ایمیل تبلیغاتی برای آنها ارسال نمی نماید.

تنها روش تبلیغی که گروه سها به کار می برد درج بنر تبلیغاتی در ابعاد و اندازه مشخص در بالای ایمیلهاست و حداکثر تعداد این بنر تبلیغی هم از دو تبلیغ تجاوز نمی کند. به این ترتیب هم این بنرهای تبلیغی مورد توجه مخاطبین قرار می گیرد و همه آنها را مشاهده می کنند و هم اینکه اصولا با این روش ایمیل ارسالی همچنان ارزش خود را حفظ می کند و ایمیل تبیلغی شناخته نمی شود.

صاحبان صنایع ، شرکتها و علاقمندان می توانند در صورت تمایل برای درج اینگونه تبلیغات باما تماس بگیرند.

تماس با ما